fbpx

Minust

Papa Piltsberg (Illimar Pilt) on elurändurist optimist, kellele meeldib koguda ja rääkida lugusid läbi enda ning teiste kogemuste. Piltsbergidele meeldib ennast ümbritseda inimestega, kes austavad puhast loodust, hoolivad endast ja teistest ning niisama jorisemise asemel tegelevad lahenduste otsimisega.

Ma kasvasin uhkes üksinduses metsade ja põldude vahel keset Eestit Koeru kandis ülesse. Üksi olin ma selles mõttes, et mind ei ümbritsenud inimesed. Lähima naabermajani oli paar kilomeetrit. Mul on küll neli venda, aga nemad on minust vanemad ja olid pesast välja lennanud. Üksikuna ei tundud ma ennast sellegi poolest. Mind ümbritses puhas loodus oma haldjamaailma ja kõige sõnulseletamatu maagiiaga. Tänu sellele austan ma puhast loodust ja kontakti sellega. Mul siiralt hea meel, et olen saanud läbi oma lugude ja metsasünnipäevade viia tuhandeid inimesi taas tagasi looduse juurde. Avanud nende endi sees asuvad maagialaekad ja näidanud, et kõik on võimalik.

Tänaseks on minust sirgunud mees, kes fännab täiel rinnal isadust. Kvaliteetaeg lastega on mulle, minu kaasale ja meie lastele väga oluline. Kui sa tunned, et soovid minuga oma mõtteid jagada või hoopis mõnda koostöö projekti võimalusi arutada, siis kirjuta mulle. Ma ei pruugi sulle kohe vastata, sest üsna tihti oleme me omadega sõna otseses mõttes metsas.

✫ Meiliaadress on illimar.pilt@gmail.com

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: