fbpx

Metsasünnipäevad!

Kui Sinu laps soovib vaheldust tüüpilisele mängutoa sünnipäevale, siis mürgeldamis ja metsasünnipäevad on suurepäraseks alternatiiviks!

Sünnarid toimuvad üldjuhul õues ja igal aastaajal Tallinnas ja Tartus ning nende lähiümbruses nõnda saavad lapsed mõnusalt värskes õhus ennast välja elada.

Metsa sünnarid sündisid meie enda pere matkadest. Sõbrad ja tuttavad, kes laste rõõmu ja lusti pealt nägid avaldasid soovi, et kuule tee meie omadele sünnipäeva matk. Ise lasteaia ealiste laste vanematena oleme käinud päris mitmetel mängutubade sünnipäevadel ja neid ise ka korraldanud.

Need üldiselt näevad välja nagu lasteaia päeva pikendus, selle vahega, et pole õpetajat kes seda möllu kuidagi kordineeriks. Lapsel oli küll tore, kuid selliseid erilisi meeldejäävaid mälestusi väga ei teki, eriti kui samas mängutoas juba viiendat korda ollakse ning mängutuba on tuttavam, kui enda voodialune.

Metsas on, aga iga kord midagi uut avastada. Juhendatud mänge ja möllu täis matk paneb lapse fantaasia suurtel tuuridel tööle. Lapsevanemale on boonuseks see, et laps hakkab rohkem looduse ja liikumise vastu huvi tundma. Vöib täheldada ekraani kasutamise vajaduse kahanemist. Värskes õhus liikumine tugevdab igal juhul kasvavat organismi ning võib üsna kindel olla, et peale sünnipäeva kukub su väike kangelane ise voodisse.

Lisaks ei kurna see nii palju lapsevanema rahakotti. Asjalikumad mängutoad maksavad 140 – 200 eurot. Kui siia veel juurde lisada minusugune tegelane kes lastega 2 tundi juhendatud möllu teeb peaksid panema eelarvele veel juurde 120 – 200 eurot.

Tavaliselt jäävad metsa ja müramis sünnipäevad 200 euro kanti. Ehk rahaline võit on korralik, võid endale mängutoa raha taskusse jätta. Selle asemel saad lapse sünnipäeva pidada erilises keskkonnas lisaks erilisuse ja laps saab kingituseks uusi oskusi ning teadmisi looduses liikumise kohta.Tagasiside vanematelt.

Illimar on nagu kvaliteetne käsitsi üles keeratav Šveitsi uur digitaalsel nutikellade ajastul. Ta on elav tõestus sellest, et ilma absoluutselt igasuguste tänapäeva tehnoloogiliste abimeesteta on võimalik korraldada sündmus, mis tõmbab hetkega kaasa ükskõik kui kirju laste seltskonna.

Lapsevanemana oli äärmiselt üllatav ja ülimalt põnev jälgida, kuidas terve punt sünnipäevalisi jauras veel tunde peale Illimari lahkumist, et tegemist oli nende läbi aegade parima sünnipäevaga. Sealjuures oli tegemist pea kõigis mängutubades, skyparkides, seikluskeskustes ja megazone’des karastunud seltskonnaga, kelle kohta võiks arvata, et nad on juba kõike näinud ja neid üllatada on peaaegu võimatu ülesanne.

Südantsoojendav on teada, et üks mees suudab äratada lastes nii suure huvi looduse vastu ning viia nende kujutlusvõime täiesti uuele tasemele. Ükski laps ei peaks suureks kasvama ilma, et käib vähemalt ühe korra Illimari korraldatud sünnipäeval.”

Jõudu Sulle edaspidiseks ja kohtumiseni taas:)

Tervitused

Krista

Metsasünnipäev 4-aastaseks saanud poisi jaoks jättis kustumatu mulje nii lastele kui nende vanematele! Kogu programm möödus lõbusalt, sujuvalt ja mänglevalt ning iga laps sai piisavalt tähelepanu, et jagada just tema jaoks olulisi leide või avastusi metsast. Ka iga lapsevanem sai teadmiste võrra rikkamaks! Pärast matka oli matkalisi ootamas rikkalik piknikulaud, mis nägi välja väga efektne ja värviküllane ning maitses oivaliselt. Hoolitsetud oli ka kõigi pisiasjade eest, et mitte tekitada metsa liigset prügi. Soovitan metsasünnipäeva koos piknikulauaga kõigile kahe käega!!

Triin

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: