fbpx

Aardejahiga metsasünnipäev.

Metsasünnipäev aardejahiga

Aardejahiga metsasünnipäeval õpivad lapsed läbi seikluste ja mängude erinevaid teadmisi loodusest. Iga järgmine vihje juhatab järgmisesse punkti kus ootab ees uus ülessanne seda nii ajule kui käe ja jala musklile. Õhk on täis särisevat ärevust ja iga järgmine punkt kruvib põnevust ülesse. Õpime koos pöörama tähelepanu looduse märkidele, ilmakaari ja erinevaid floora ja fauna liike tundma.

Peale sellist sünnipäeva võid täheldada lapse soovi rohkem looduses aega veeta ja ekraaniaja vähenemist. Nagu metsasünnipäevade puhul, siis on ka aardejahiga sünnipäeva pikemajalisem mõju lapse julgem soov loodust avastada.

Sünnipäeva kestvus on 2 h. Sobilik vanusele 6-10 aastat. Kuna aardejahi sünnipäev vajab pikemat ettevalmistust on hind kallim, kui tavaliselt metsasünnipäeval. Hind 280 eurot.

Aardejahiga sünnipäeva laste ideaalne arv on 10-12 last. Maksimaalne arv lapsi aardejahiks on 15. (Pisipõnne – 3a ja alla selle ärge sisse arvestage. Nemad peavad nii kui nii vanemtega koos raja läbima)Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: