fbpx

Mürgeldamissünnipäev. Metsas või hoovis?

Metsasünnipäev või mürgeldamis – sünnipäev.

Metsa- ja mürgeldamis sünnipäeva ainuke vahe on asukoht. Nagu nimest välja võib lugeda , siis metsasünnipäev toimub metsas. Mürgeldamis sünnipäev selle eest kus iganes värskes õhus. Koduhoovis, pargis või isegi äärelinna tänavate vahel. Igal juhul saab mõlemal juhul mürgeldada nii, et maa must!!!

Mis sünnaril toimub? Läbi erinevate juhendatud mängude saavad lapsed kõvasti enda energiat maandada. Mängude käigus õpivad nad tundma loodust ja kasutama oma fantaasiat. Juhendaja on see ukseavaja kes avab lastel loovuse uksed ja see mis rännakud teisel pool ust toimuma hakkab on iga kord erinevad ja täiesti kordumatud.

Sünnipäeva mõju võib tajuda veel mitmeid nädalaid peale üritust. Mets või koduhoov saab hoopis teise tähenduse. Varem märkamatuks jäänud puuoksast võib saada kiik, ronimispuu, oksapüss või maagiline uks salamaailmaa. Siit saad täpsemalt programmi kohta lugeda.

Sünnipäeva kestvus on 2 -2,5 h. Sobilik vanusele 4-10 aastat. Metsas läbime ca 2,5 km raja. Vastavalt vanusele teen erineva raskuastmega ülessandeid ja elemente juurde. Oluline on, et iga 5 lapse kohta oleks metsas kaasas üks täiskasvanud. Hind 200 eurot. Hind võib muutuda olenevalt laste arvust või asukohast. Ideaalne laste arv on 10-15.

Kui on lapsi rohkem muutub ka summa. (Pisipõnne – 3a ja alla selle ärge sisse arvestage. Nemad peavad nii kui nii vanematega koos raja läbima)


Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: