fbpx

Spordisünnipäevad või aktiivne üritus.Spordisünnipäevad või aktiivne üritus.

Me kõik teame, et liikumine on laste arengus ülimalt olulise tähtsusega. Kahjuks röövivad tänasel päeval nutividinad, elektritõuksid ja 24/7 multkaikanalid suure osa ajast, mis muidu kulus liikumise peale. Spordisünnipäevad on hea võimalus liikumine taas au sisse tõsta. Olen täheldanud, et peale selliseid üritusi leiavad lapsed ise hõlpsamini tee õue avarustesse ja vanad head mõõduvõtmised palli ja jooksumängudes seatakse nutividinatest ettepoole.

Spordisünnipäevadel lendleb õhus võistlushõngu, põnevust, mängulusti ja seda kõike saadavad laste rõõmuhõiked. Spordisünnipäevasid saad korraldada oma koduhoovis, pargis või spordisaalis. Lapsed saavad endale preemiaks diplomi või medali, lisaks higisele peale ja tugevamale tervisele. Lapsevanemad saavad preemiaks põnnid, kes ise õhtul suure tõenäosusega voodisse kukuvad.

Tegemist ei pea olema ilmtingimata sünnipäevaga. Roeli saab tellida meelt lahutama meeskonnaüritustele, suvepäevadele, kooli- või lasteaialõpetamistele. Võimalusi jagub hulgim!

Sünnipäeva kestvus on 2 h. Sobilik vanusele 4-16 aastat (tegelikult vanusel piiri polegi). Kõik mänguteks vajalikud vahendid on meie poolt. Hind 240 eurot. Hind võib muutuda olenevalt laste arvust, asukohast või täpsemast auhindade paketist (valikus raamitud diplom või medal kõigile osalejatele). Saalis peetava sünnipäeva puhul lisandub saali rent 50 eurot.

NB! Tagamaks parimat elamust on ettevalmistus aeg minimaalselt 2 nädalat.


Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: