fbpx

Vahva klassi või lasteaiarühma pidu metsas!

Oled lapsevanem või õpetaja ja otsid võimalust, kuidas õppeaasta suve alguses vahva peoga kokku võtta?

Üsna hea valik on Piltsbergi tiimiga metsa minna. Mis metsas toimuma hakkab? Läbi lustliku mürgeldamisrohke metsamatka õpivad lapsed enda keha kasutama. Samal ajal täiesti märkamatult ammutavad nad uusi teadmisi loodusest. Eelmisel aastal sain mitmetelt õpetajatelt tagasidet, et sedasi naeru ja mängu täis võiksidki loodusõpetuse tunnid olla.

Kui koolilastel on grupi saatjaks tavaliselt õpetajad, siis lasteaiarühmade lõpetamistel kaasame ka vanemaid mürgeldamise ja metsamängudesse. Selliste mängude käigus tugevneb vanema ja lapse side. Saadakse uusi trikke ja mänge, mida kasutada edaspidi lapsega looduses liikumiseks või lihtsalt mürgeldamiseks. Ja ei tasu ära unustada vanemate omavahelist sotsialiseerumist.

Ürituse kestvus on 2 -2,5 h. Sobilik laste vanusele 6 -10 aastat. Metsas läbime ca 2,5 km raja. Vastavalt vanusele teeme erineva raskusastmega ülesandeid ja elemente juurde. Üritus koosneb kahest osast. Esimese poole matkame ja teise poole lõpetame piknikulaudade juures kus teeme lõket ja toimub tokisaiade töötuba. Hind 380 eurot (sisaldab tokisaiade komplekti). Hind võib muutuda olenevalt osalajate arvust või asukohast.

*Ühest tokisaia komplektist jagub ca kahekümne neljale osalejale.


Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: