Piltsberg_logo

Aardejahiga sünnipäev

10-12 inimest

Iga ilmaga

2 h

EST/ENG

Piltsbergide tehtud aardejahid pole tavalised “jooksen lipukese juurest lipukese juurde” stiilis. Meile on oluline, et lisaks põnevusele õpiksid lapsed märkama loodust ja ammutavad mänguliselt uusi teadmisi metsa kohta. Õpime koos pöörama tähelepanu looduse märkidele, oskame määrata ilmakaari ja saame erinevaid floora ja fauna liike tundma. Igal juhul on õhk täis põnevuse särinat, no ja möllu saab ka, sest muidu ei oleks see ju Piltsbergide juhitud sünnipäev!

Peale sellist sünnipäeva võid täheldada lapse soovi rohkem looduses aega veeta ja ekraaniaja vähenemist. Nagu metsasünnipäevade puhul, siis on ka aardejahiga sünnipäeva pikemaajalisem mõju just lapse julgem soov  loodust avastada. 

Aardejahiga pidu

“Pole kehva tuju, on liiga vähe möllu!”

Piltsbergide vanasõna

Sünnipäeva kestvus on 2 h. Sobilik vanusele 6-10 aastat. Kuna aardejahiga sünnipäev vajab pikemat ettevalmistust, on hind kallim, kui tavaliselt metsasünnipäeval. Hind Tallinnas ja Tartus 280 eurot. 

Aardejahiga sünnipäeva laste ideaalne arv on 10-12 last. Maksimaalne arv lapsi aardejahiks on 15. (Pisipõnne – 3a ja alla selle ärge sisse arvestage. Nemad peavad nii kui nii vanematega koos raja läbima).

Kui soovite meie poolt kujundatud erilist sünnipäevakutset, siis vaadake siia.