Piltsberg_logo

Metsasünnipäev

10-15 inimest

Iga ilmaga

2 - 2,5 h

EST/ENG

Mis sünnaril toimub? Läbi erinevate juhendatud mängude saavad lapsed kõvasti enda energiat maandada. Mängude käigus õpivad nad tundma loodust ja kasutama oma fantaasiat. Juhendaja on see ukseavaja kes avab lastel loovuse uksed ja see mis rännakud teisel pool ust toimuma hakkab on iga kord erinevad ja täiesti kordumatud. 

Sünnipäeva mõju võib tajuda veel mitmeid nädalaid peale üritust. Juhendatud mänge ja möllu täis matk paneb laste fantaasia suurtel tuuridel tööle. Lapsevanemale on boonuseks see, et laps hakkab rohkem looduse ja liikumise vastu huvi tundma. Lisaks võib täheldada ekraani kasutamise vajaduse kahanemist.  Mets või koduhoov saab hoopis teise tähenduse. Varem märkamatuks jäänud puuoksast võib saada kiik, ronimispuu, oksapüss või maagiline uks salamaailmaa. Siit saad täpsemalt programmi kohta lugeda.

Pidu metsas

Pole kehva tuju on liiga vähe möllu! Piltsbergide vanasõna.

Sünnipäeva kestvus on 2 -2,5 h. Sobilik vanusele 4-10 aastat. Metsas läbime ca 2,5 km raja. Vastavalt vanusele teeme erineva raskusastmega ülesanded ja elemente juurde. Oluline on, et iga 5 lapse kohta oleks metsas kaasas üks täiskasvanud. Hind Tallinnas ja Tartus 240 eurot. Hind võib muutuda olenevalt laste arvust või asukohast. Ideaalne laste arv on 10-15.  

Üks juhendaja toimetab ära maksimaalselt 20 lapsega.

Kui on lapsi rohkem, kui 15 muutub ka summa. (Pisipõnne – 3a ja alla selle ärge sisse arvestage. Nemad peavad nii kui nii vanematega koos raja läbima.)

Metsas juhtub lastega midagi maagilist. Mida lähedasemad on lapsed üksteisega, seda võimsam see maagia on ja kauem kestab!

Piltsbergide soovitus on kutsuda sünnipäevale need lapsed, kellega sünnipäevalaps kohe päriselt ka mängib!

Kui soovite meie poolt kujundatud erilist sünnipäevakutset, siis vaadake siia.