Piltsberg_logo

Lastepidu metsas

15-28 inimest

Iga ilmaga

2-2,5 h

EST/ENG

Oled lapsevanem või õpetaja ja otsid võimalust, kuidas õppeaasta suve alguses vahva peoga kokku võtta? Või soovid hoopis õppeaastat sügisel käima tõmmata? Või tekib tunne teha keset talve üks mürglit täis energiat andev matk?

Üsna hea valik on Piltsbergi tiimiga metsa minna. Mis metsas toimuma hakkab? Läbi lustliku mürgeldamisrohke metsamatka õpivad lapsed enda füüsist kasutama. Samal ajal täiesti märkamatult ammutavad nad uusi teadmisi loodusest. Oleme saanud tagasisidet õpetajatelt, et sedasi naeru ja mängu täis võiksidki loodusõpetuse tunnid ollagi. 

Pidu metsas

“Pole kehva tuju, on liiga vähe möllu!”

Piltsbergide vanasõna

Kui koolilastel on grupi saatjaks tavaliselt õpetajad, siis lasteaiarühmadel kaasame ka vanemaid mürgeldamise- ja metsamängudesse. Selliste mängude käigus tugevneb vanema ja lapse side. Saadakse uusi trikke ja mänge, mida kasutada edaspidi lapsega looduses liikumiseks või lihtsalt mürgeldamiseks. Ja ei tasu ära unustada vanemate omavahelist sotsialiseerumist. 

Ürituse kestvus on 2 -2,5 h. Sobilik laste vanusele 6 -10 aastat. Metsas läbime ca 2,5 km raja. Vastavalt vanusele teeme erineva raskusastmega ülesandeid ja elemente juurde. Üritus koosneb kahest osast. Esimese poole matkame ja teise poole lõpetame piknikulaudade juures, kus teeme lõket ja toimub tokisaiade töötuba. Hind Tallinnas ja Tartus 330 eurot (sisaldab tokisaiade komplekti). Hind võib muutuda olenevalt osalejate arvust või asukohast. 

*Ühest tokisaia komplektist jagub umbes kahekümne neljale osalejale.