Piltsberg_logo

Spordisünnipäev

10-30 inimest

Iga ilmaga

2h

EST/ENG

Me oma tiimis kutsume neid sünnipäevasid SUPERKANGELASTE TREENINGLAAGRIKS! Need ei näe kuidagimoodi välja nagu kehalise kasvatuse tund. Vaid on täpselt sellise näoga ja tegevustega nagu on sünnipäevalaps. Kui ikka parasjagu on teemaks ükssarvikud, siis saab  mängudes ükssarvikutele kõvasti eetriaega anda. Ehk sina saadad meile teemad, mis tänasel päeval sünnipäevalapse südame kõikse rohkem põksuma panevad ja meie juba kohandame oma teemad ja mängud vastavalt sellele. Selleks võib vabalt olla multikategelane, hobi, lemmikloom, superkangelane või spordiala.  Sünnipäeva lõpuks saavad lapsed endale preemiaks diplomi või medali, lisaks higisele peanupule ja tugevamale tervisele. Lapsevanemaid peame ette hoiatama, et spordisünnipäevad võivad põhjustada laste enneaegset magama jäämist.  

Sportlik sünnipäev

“tPole kehva tuju on liiga vähe möllu!”

Piltsbergide vanasõna

Tegemist ei pea olema ilmtingimata sünnipäevaga. Meie spordientusiasti Roelit saab tellida meelt lahutama meeskonna üritustele, suvepäevadele, kooli või lasteaia lõpetamistele

Sünnipäeva kestvus on 2 h. Sobilik vanusele 4-16 aastat (tegelikult vanusel piiri polegi). Kõik mänguteks vajalikud vahendid on meie poolt. Hind 250 eurot. Hind võib muutuda olenevalt laste arvust, asukohast või täpsemast auhindade paketist (valikus raamitud diplom või medal kõigile osalejatele). Saalis peetava sünnipäeva puhul lisandub saali rent 50 eurot tund.

NB! Tagamaks parimat elamust, on ettevalmistuse aeg minimaalselt 2 nädalat.

Kui soovite meie poolt kujundatud erilist sünnipäevakutset, siis vaadake siia.