Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt119635/domeenid/www.piltsberg.com/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt119635/domeenid/www.piltsberg.com/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt119635/domeenid/www.piltsberg.com/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt119635/domeenid/www.piltsberg.com/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36
Piltsbergid teevad seda jälle! Kuulutame välja väljakutse #PILTSBERG14KINGITUST - Piltsberg
Piltsberg_logo

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt119635/domeenid/www.piltsberg.com/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Piltsbergid teevad seda jälle! Kuulutame välja väljakutse #PILTSBERG14KINGITUST

Lugupeetud lapsevanemad, kutsun teid kaasa lööma 14 päeva kestvale väljakutsele! Neljateist päeva jooksul kingite oma lastele hindamatu väärtusega kingituse – kvaliteetaeg lapsega!

Loe nüüd need paar järgnevat lauset ja vaata, kas tulevad tuttavad ette? 

\”Mine oma tuppa mängima, emmel on hetkel kiire!\”

\”Issi peab selle asja ära lõpetama, mine vaata multikat!\”

\”Sul on tuba mänguasju täis, miks sa pead siin minu jala küljes rippuma, mängi oma asjadega!\”

Meie kodus hakkasid need laused viimase suve jooksul taas laiemat kasutust leidma. Selge ohumärk, et prioriteedid on paigast ära nihkunud ja töö on liiga palju endale energiat haarama hakanud. 

Lastele on vanemate tähelepanu ja koosveedetud aeg sama elutähtis nagu õhk, mida nad hingavad. Tihti ei olegi seda tähelepanu vaja meeletult palju. Teinekord piisab ka sellest, kui kuulata jäägitu tähelepanuga lapse jutt ära. Viie minuti pärast ajab ta juba omi asju. Õnneliku lapsepõlve üks tähtsamaid alustalasid on ühiselt veedetud kvaliteetaeg. Seda olen ma omal nahal kogenud.

\"\"

Tee üks lihtne katse ja kujuta ette, et su laps on 35 aastane (võib olla ta juba ongi), kuidas sa soovid, et ta sind vanemana näeks. Millised mälestused on tal oma lapsepõlvest – õnnelikud, kurvad, üksikud, rõõmsad? Kui lähedane on ta sinuga ja enda perega? Kas ta tunneb ennast toetatuna sinu poolt? Anti talle piisavalt ruumi avastamiseks? Julgustati teda riske võtma, et olla 35 aastaselt enesekindel ja edukas? 

See 35 aastane laps on tänase sinu peegeldus. Just praegu on see aeg, kus sa saad teha neid samme lapsevanemana, et sinu laps oleks selline nagu sa seda endale ette kujutad. Igapäevane kvaliteetaja veetmine on üks vahva tööriist, mis muudab sideme lapsega lähedasemaks. Te hakkate üksteisest paremini aru saama. Igasugusel tasemel koostöö hakkab palju lihtsamalt sujuma. Ja seda juba täna ning see kandub edasi ka tulevikku. Ma tean seda rääkida puhtalt enda kogemuste ja praktika pealt. 

Me tegime oma perega poolteist aastat tagasi läbi väljakutse 101 Kingitust. 101 päeva järjest kinkisime lastele vähemalt tund aega kvaliteetaega. Iga päev oli uus tegevus. Sellest väljakutsest sündis palju ägedaid laste lemmar tegevusi, hunnikuga lahedaid mälestusi, saime lähedasemaks ja mis peamine, tekkis harjumus lastega aega veeta ja neid tähele panna. 

Noppisin neist 101-st välja 14 kingitust, mis valmistasid meie lastele enim rõõmu ja on jõukohased kõigile. Tahan näidata, et lastega lustimine ei pea olema kulukas tegevus. Et last õnnelikuks teha, ei pea ilmtingimata ostma mänguasjapoodi tühjaks, sõitma Lätimaale veekeskusesse või soetama kalleid kontserdi pileteid ehk kõik need 14 tegevust ei nõua lisaraha kulutamist. Ainuke kulu, mida sa pead panustama, on oma aeg. Ja usu mind, see investeering tasub sulle kuhjaga ära.

\"\"
Tegime isegi oma telekanali, kus lapsed olid saatejuhid.

Väljakutses kaasa löömine on ülimalt lihtne. Iga päev läheb Piltsbergide instagrammi ja facebooki seinale antud päeva tegevusega pilt ülesse. Ise vali, kumb platvorm sulle meelepärasem on. Kui saad päeva ülesande lapsega tehtud, kommenteeri pildi alla TEHTUD!  Ja paari lausega, kuidas lastele ja endale meeldis. Lisa kommentaari lõppu hästääg oma tiimi nimega näiteks #PEREKONDSEGASED.

Kõik see on muidugi puhtalt aususe ja sinu enda südametunnistuse peale ülesse ehitatud. Piltsbergid ei hakka sulle koju ronima või päkapiku kombel akna taga piiluma, et kas ikka tegid kõik tegevused hoolega kaasa. Sohki tehes jääb sinu pere lihtsalt kõige olulisemast kingitusest ilma – hindamatust ühiselt veedetud ajast.

Eriti tublid on need, kes postitavad enda facebooki ja insta seinale storysid ning pilte. Tägige ära väljakutse #PILTSBERG14KINGITUST ja @PILTSBERG. Nõnda inspireerime rohkemaid inimesi!

Muideks, osalemiseks ei pea sa isegi sotsiaalmeedias Piltsbergi jälgija olema ega ka hakkama. Meil on oluline, et inimesed, kes meie pere tegemisi jälgivad, seda päriselt ka ise tahavad teha! 

Nüüd tuleb legendaarne teleturu lause – AGA SEE POLE VEEL KÕIK!

Meie vahva väljakutsega soovisid kampa lüüa Piltsbergide pere väärtuseid kandvad ettevõtted ja koostööpartnerid. Nende soov oli väljakutses kaasalöövaid peresid tunnustada omapoolsete kingitustega. Iga päev loosime väljakutses kaasalöövate perede vahel välja vahvaid auhindu. Nende vaprate vahel, kes kõik 14 päeva kaasa löövad, läheb loosi peaauhind ✭ GO Spa kolme päevane perepuhkus✭! 

Alustame väljakutsega esmaspäeval 16.11. Panen siia sõjaplaani koos tolle päeva toetajaga. Saate vaimu valmis seada!

16.11. LEGOTAMINE – Selle päeva auhinnad tulevad Kessulastekaubad poest. Meie lemmar maailma parima teenindusega lastekaupade pood!
17.11. KODUNE BÄND / NUKUTEATER / KOHVIK – Ise valid millise teemaga lapsed liinile lähevad. Põhiline, et lõbus oleks. Selle päeval paneb batuudikeskus TRAMPOLINO välja 2 päevast perepääset.
18.11. TRIKIGA KOOL – Õppimine võib olla lõbus ja mänguline. Meil on kavas sporditund Fortnite tantsudega, laulmine Airi Liiva hitide saatel ja muidugi matemaatika ja lugemine, kus tähed ja numbrid ärkavad ellu. Auhinnaks selle päeval päevikud Minu ja sinu tähtsad jutud. Need päevikud aitavad väljakutse järgneval ajal edasi luua sidet ja kvaliteeaega lapsega.
19.11. KÜLAPOOD – Meisterdame ise raha ja müüki lähevad asjad, mida kaisuloomadel hädasti vaja enda koju osta. Selle mänguga saab lastele õpetada rahaga ümberkäimist. Auhinna tuleb Swedpanki poolt, kes paneb välja 3 raamatut Tom õpib rahamängu.
20.11. AARETE JAHT – Teeme lastele kodus põneva aardejahi, kus iga mõistatus või vihje juhatab järgmiseni. Seda lustliku mängu toetab ajakiri PERE JA KODU, kes paneb auhinnaks välja 3x ajakirja aastatellimuse.
21.11. KOOS KOKKAMINE – Laupäeva hommikul mässame lastega koos köögis. Auhindadega toetab tervist toetavaid ökotootede bränd LOODUSVÄGI, kes paneb välja 20 eurosed ostuvautserid nende e-poest.
22.11. PRÜGI KORISTAMINE/TAARA VIIMINE PANDIPAKENDISSE – Ei pea ootama maailmakoristuspäeva, et kodu ümbrust prahist koristada või lastele seletada, et miks on kasulik pakendeid sorteerida. Auhinnaks PANDIPAKENDI poolt välja pandud meenete komplektid, millega saate lastele näidata, mida kasuliku saab teha tagastatud taarast.
23.11. TUBANE MEISTERDAMINE/LAUAMÄNGUD – Merimee on meil kõva meisterdaja. Nõnda on meil meisteradamise päevadeks kogutud hunnikute viisi tühje papkarpe ja vetsupaberirullide sisusid. Sellele päevale paneb alla Kessulastekaubad.
24.11. MÜRGELDAMNE – Vot see on teema, mis toimub meie peres iga päev. Kuid mõnel päeval läheb asi maratonimõõtu mürgeldamiseks. Jagame sulle ka trikke ja uuemaid mürgeldamistehnikaid. Sellele lustlikule päevale paneb õla alla meie laste lemmar kommibränd Yummikommid.
25.11. LAAVAMÄNG – Teeme tuppa seiklusraja erinevate kergemate ja raskemate elementidega ja mängime, et põrand on laava, mida puudutada ei tohi. Hoiatan ette, et see on haarav mäng, mida lapsed hakkavad suure tõenäosusega täiesti iseseisvalt järgnevatel päevadel mängima. Auhinnad paneb välja imeline KUMA Designe kahe kauni ja hariva plakati näol.
26.11. KODUNE SPA – On sul vann või mitte, koduse spa saad teha igal juhul. Lastele meeldib ise miskit endale peale möksida ja jalavannis liguneda. Ütlemata hästi lõhnavad loosikotikesed paneb välja Mediron.
27.11. TOAS ONNI EHITAMINE – Laste fantaasia läheb täiega lahti, kui nad saavad ise onni ehitada tuppa täiesti igapäevastest jubinatest. Loosi läheb sellel päeval JES KIRJASTUSE poolt kalli Mari Ojasaare kirjutadud ja illustreeritud raamatud Lepatriinu Lugu.
28.11. LOODUSES MATKAMINE – Ei ole olemas kehva ilma, on kehv varustus või meelestatus. BREDEN Kids aitab sul varustuse probleemile lahenduse saada pannes loosi 3×50 eurosed kinkekaardid.
29.11. KINO TEGEMINE – Väljakutse lõpetame mõnusa kinoõhtuga. Meisterdame lastega ise piletid, valmistame popkorni ja joogid. Avatud on kinobuffet ja toimub kõva piletikontroll. Sellele päevale kohaselt paneb FOORUM CINEMAS välja super tuusad 2x perepääsmed koos jookide ja näksidega.

30.11. Tõmbame väljakutsel otsad kokku ja loosime LAIVIS kõikidel päevadel kaasalöönud perede vahel välja peaauhinna KOLME PÄEVASE GO SPA PEREPUHKUSE! Pakett sisaldab 2 ööd, 3 päeva koos hommikusöökide ja basseinides, saunades mõnulemisega!

\"\"
Piltsbergide eluskatsed on näidanud, et GO Spa on kõige lastesõbralikum spa Eestis.

Lisaks peaauhinnale annab Trampolino ühele perele sünnipäevatoa kasutuse kolmeks tunniks. Väärtus on 145€.

Väljakutsele kehtib Piltsbergide garantii ehk 14 päevane tagastusõigus. Kui sa ei jäänud tulemusega rahule, siis võid 14 järgnevad päeva täitsa ise uusi tegevusi lastega välja mõelda.

Igal juhul olete kõik rõõmuga oodatud osalema! Kingime oma lastele ja endale hindamatu väärtusega kingituse – ühiselt loodud mälestused!

✭✭✭✭